top of page

Monter jachtów

Saxdor Shipyard Sp. z o.o., Ełk, Polska

Pełny etat

29 maja 2022

Opis stanowiska 

Montaż wyposażenia łodzi, systemów oraz instalacji elektrycznych zgodnie ze specyfikacją techniczną oraz instrukcjami na stanowisku pracy.

Wymagania

- Skrupulatność i odpowiedzialność;
- Zaangażowanie w pracę,
- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
- Organizacja stanowiska pracy zgodnie z procesami 5S;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży szkutniczej, budowlanej lub konstrukcyjnej.

Oferta

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
- Premie akordowo-jakościowe;
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji;
- Szkolenia zawodowe i kursy doszkalające;
- Dodatek dojazdowy powyżej 25km
- Ubezpieczenie grupowe.

O firmie

Wchodząca w skład fińskiej grupy Saxdor, Saxdor Shipyard to stocznia jachtowa w Ełku zajmująca się produkcją i logistyką łodzi motorowodnych. Jako firma stale szukająca nowych wyzwań, Saxdor pragnie przedefiniować branżę motorowodną przy pomocy innowacyjnej linii produktów wytworzonych przy użyciu nowoczesnych metod, efektywnych zautomatyzowanych procesów, ze szczególną dbałością o pracowników i środowisko naturalne. Jednym z naszych czołowych oraz zrealizowanych projektów oprócz produkcji łodzi stało się otwarcie nowoczesnej i innowacyjnej Stoczni w samym sercu Mazur.

RODO

Administratorem danych jest Saxdor Shipyard Sp. z o.o. z siedzibą w Ełku, 19-300, ul. Stoczniowa 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Zgodnie z art.13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.), dalej RODO, informujemy, że podanie danych jest dobrowolne i wymaga Pana/Pani wyraźnej zgody.

bottom of page