Monter jachtów

Saxdor Shipyard, Ełk

Pełny etat, tryb jednozmianowy

29 maja 2022

Opis stanowiska 

Montaż wyposażenia łodzi, systemów oraz instalacji elektrycznych zgodnie ze specyfikacją techniczną oraz instrukcjami na stanowisku pracy.

Wymagania

- Skrupulatność i odpowiedzialność;
- Zaangażowanie w pracę,
- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
- Organizacja stanowiska pracy zgodnie z procesami 5S;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży szkutniczej, budowlanej lub konstrukcyjnej.

Oferta

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
- Premie akordowo-jakościowe;
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji;
- Szkolenia zawodowe i kursy doszkalające;
- Dodatek dojazdowy powyżej 25km
- Ubezpieczenie grupowe.

O firmie

Wchodząca w skład fińskiej grupy Saxdor, Saxdor Shipyard to stocznia jachtowa w Ełku zajmująca się produkcją i logistyką łodzi motorowodnych. Jako firma szukająca nowych wyzwań, Saxdor przygotowuje rozbudowę nie tylko infrastruktury stoczniowej, której zakończenie planowane jest na drugą połowę 2022 roku, ale także zespołu produkcyjnego i administracyjnego zlokalizowanego w Polsce.

RODO

Administratorem danych jest Saxdor Shipyard Sp. z o.o. z siedzibą w Ełku, 19-300, ul. Strefowa 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Zgodnie z art.13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.), dalej RODO, informujemy, że podanie danych jest dobrowolne i wymaga Pana/Pani wyraźnej zgody.