top of page
KARIERA

Łączący najlepsze polskie i skandynawskie praktyki biznesowe, Saxdor Yachts jest firmą działającą na zasadach przejrzystości, zaufania i komunikacji. W Saxdor wierzymy w swobodny przepływ informacji, który umożliwia osobom zrozumienie ich pozycji w kontekście organizacyjnym.

 

Członkowie zespołu Saxdor wpływają na swoje środowisko pracy i wdrażają własne rozwiązania, nie ograniczając się wyłącznie do wąskich zakresów obowiązków.

 

Tutaj pracownicy są darzeni szacunkiem i zaufaniem od samego początku i wszyscy razem łączymy siły, aby upewnić się, że nie zostaną one utracone z upływem czasu. Takie podejście odciska się nie tylko na relacjach między pracownikami, ale również na tych, które nawiązujemy z naszymi klientami poprzez dbałość o jakość naszych produktów.

_BOR6586.jpg

PRACA FIZYCZNA PRZY PRODUKCJI ŁODZI

Stocznia Saxdor, zlokalizowana przy ulicy Stoczniowej 1 w Ełku, zatrudnia obecnie prawie 300 specjalistów przy produkcji łodzi w działach montażu, laminacji oraz stolarni. Jeśli posiadasz doświadczenie w branży szkutniczej lub chciałbyś poznać ją bliżej poprzez przeszkolenie do zawodu, skontaktuj się z nami już dziś. 

PRACA ADMINISTRACYJNA W STOCZNI SAXDOR

Produkcja łodzi to nie tylko laminacja i montaż, ale przede wszystkim kompleksowy proces projektowania, planowania i logistyki dostaw i odbiorów gotowych produktów. Jeśli masz doświadczenie w branży szkutniczej lub innych gałęziach produkcji, gdzie wymagana jest dobra organizacja, samodzielność oraz precyzja, przyślij nam swoje CV. Chętnie zaprosimy Cię na rozmowę! 

_DSC0917.jpg
bottom of page