top of page
DJI_0093.jpg

Praca administracyjna w stoczni Saxdor 

Jako firma w stadium dynamicznego rozwoju, stale prowadzimy nabór na nowe stanowiska w działach planowania produkcji, logistyki, łańcucha dostaw i magazynowania. Doświadczenie w branży szkutniczej jest u nas zawsze dodatkowo punktowane. Jako firma międzynarodowa, od naszych pracowników oczekujemy znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz motywacji do nauki w zakresie słownictwa technicznego i umiejętności raportowania pod kątem zajmowanego stanowiska. 

Praktyczna nauka zawodu

Saxdor Academy to przede wszystkim kształcenie w nowych kierunkach. Praca z trenerami ma pomóc w lepszej adaptacji na nowych stanowiskach pracy oraz rozszerzyć zakres umiejętności. 

Premie uznaniowe 

Dla pracowników administracyjnych oferujemy premie za realizację wyznaczonych celów oraz zaangażowanie w projekty rozwojowe. 

Możliwość korzystania z łodzi

Nagrodzone na rynkach międzynarodowych i sprzedawane na całym świecie łodzie Saxdor to nasza radość i duma, którą pragniemy dzielić się z całym zespołem stoczni. 

Szkolenia doskonalące

Dla pracowników wykazujących chęć wejścia na wyższy poziom wyszkolenia organizujemy kursy grupowe i indywidualne zgodnie z predyspozycjami zawodowymi pracowników. 

Dodatki specjalne 

Oferujemy dodatek za dojazdy do pracy powyżej 25km oraz częściowe pokrycie kosztów prywatnego ubezpieczenia dla pracownika i członków rodziny. 

Saxdor Profit 

Zorganizowany przy udziale lokalnych partnerów, program Saxdor Profit obejmuje firmy i obiekty usługowe, w których pracownicy mogą otrzymać specjalne zniżki. 

bottom of page