top of page
DJI_0093.jpg

Praca fizyczna przy produkcji łodzi Saxdor 

Jako firma w stadium dynamicznego rozwoju, Saxdor stale prowadzi nabór na nowe stanowiska. Linia produkcyjna stoczni obejmuje pracę w działach laminacji, montażu, stolarni oraz konserwacji. Poszczególne procesu rożnią się od siebie stopniem trudności, komfortem pracy oraz stopniem styczności z materiałami chemicznymi, za które pracownicy otrzymują dodatkowe wynagrodzenie. 

Praktyczna nauka zawodu

Saxdor Academy to nie tylko trening zawodowy, ale też kształcenie w nowych kierunkach. Praca z trenerami ma pomóc w lepszej adaptacji na nowych stanowiskach pracy.

Premie uznaniowe 

Dla pracowników produkcyjnych oferujemy premie za realizację planu produkcyjnego, założeń 5S oraz zaangażowanie w projekty rozwojowe. 

Możliwość korzystania z łodzi

Nagrodzone na rynkach międzynarodowych i sprzedawane na całym świecie łodzie Saxdor to nasza radość i duma, którą pragniemy dzielić się z całym zespołem stoczni. 

Szkolenia doskonalące

Dla pracowników wykazujących chęć wejścia na wyższy poziom wyszkolenia organizujemy kursy grupowe i indywidualne zgodnie z predyspozycjami zawodowymi pracowników. 

Dodatki specjalne 

Oferujemy dodatek za dojazdy do pracy powyżej 25km oraz częściowe pokrycie kosztów prywatnego ubezpieczenia dla pracownika i członków rodziny. 

Saxdor Profit 

Zorganizowany przy udziale lokalnych partnerów, program Saxdor Profit obejmuje firmy i obiekty usługowe, w których pracownicy mogą otrzymać specjalne zniżki. 

bottom of page