top of page

Depesza informacyjna - 24 luty 2022

Wybór najnowszych wiadomości z firmy. Wszystko, co musisz wiedzieć w mniej niż 100 słowach.

Plan produkcyjny na ten miesiąc obejmuje 36 SX200, 10 SX320 GTO i 9 SX320 GTC. Drugi tydzień lutego był najbardziej produktywny w historii firmy, kiedy ukończono 5 modeli Sx320 i 9 SX200. Gratulacje dla całego zespołu! 


Od 1 lutego poranne spotkania produkcyjne zostały zastąpione nowym formatem w mniejszych grupach mającym na celu zwiększenie zaangażowania i wzrost poziomu odpowiedzialności w całym zespole. Trzyetapowy tryb rozpoczyna się od spotkania brygadzista-mistrz, po którym następują spotkania mistrz-kierownik i menedżerowie-dyrektor.


Ostatni tydzień stycznia przyniósł kolejne wyróżnienie do stale powiększającej się kolekcji naszej firmy: Saxdor 320 GTO otrzymał nagrodę Motorboat of the Year 2022 przyznawaną przez magazyn Motorboat & Yachting w kategorii łodzi sportowych powyżej 30 stóp. Wśród dziesiątek nowych łodzi w branży na całym świecie, nasz Saxdor 320 GTO został zauważony jako ten, który naprawdę spełnia swoje obietnice. Skrupulatnie sprawdzany i testowany na morzu przez redaktorów wiodącego europejskiego magazynu łodzi motorowych, Saxdor 320 GTO został doceniony za elegancki wygląd i przełomowy design, które sprawiają, że każda minuta na wodzie jest ekscytująca.

Pierwsza runda portretów firmowych jest już dostępna w folderze OfficePL w SharePoincie. Osoby nieobecne podczas pierwszej sesji, a także osoby nie do końca usatysfakcjonowane z jej efektów, będą miały kolejną okazję do zrobienia zdjęcia w przyszłym miesiącu. Terminy zostaną ogłoszone z wyprzedzeniem.


12 lutego obchodziliśmy drugą rocznicę wypuszczenia ze stoczni naszej pierwszej łodzi. Odkąd pierwszy Saxdor 200 został ukończony w lutym 2020 roku, ze stoczni opuściło już 450łodzi tego modelu.

Kurs języka angielskiego w firmie spotkał się z dużym zainteresowaniem – do udziału zgłosiło się ponad 40 menedżerów i pracowników biurowych. Modyfikując pierwotny plan, zamiast trzech, utworzonych zostało pięć grup na czterech poziomach zaawansowania. Indywidualne zaproszenia zostały wysłane na kalendarze wszystkich uczestników. Obecny harmonogram będzie obowiązywał do końca maja 2022 r., od czerwca godziny zostaną przesunięte pod koniec dnia roboczego. Przypominamy, że 45 minut lekcji przeznaczone jest z czasu pracy, podczas gdy drugie 45 minut należy odpracować tego samego dnia.

Aby być na bieżąco z najnowszymi zmianami organizacyjnymi, najnowsza wersja struktury organizacyjnej z nazwiskami pracowników jest dostępna dla wszystkich w folderze Office PL na SharePoincie. Jeśli zauważysz jakiekolwiek rozbieżności, wyślij wiadomość e-mail na adres communication@saxdor.com, aby poprosić o wprowadzenie zmian. Struktura będzie aktualizowana wraz z wejściem nowego pracownika do organizacji.

Jesli jesteś entuzjastą sportu i rywalizujesz w dyscyplinach amatorskich lub półprofesjonalnych, możesz reprezentować naszą firmę podczas startów w zawodach. Jeśli startujesz w zawodach sportowych i chcesz reprezentować Saxdor, wyślij maila na adres communication@saxdor.com z terminem zawodów, potwierdzeniem startu oraz rozmiarem koszulki sportowej przynajmniej na 3 tygodnie przed planowaną datą startu. 

489_ELK_WIZ2_211123.png
bottom of page