top of page

Saxdor to my: Karina Aleszczyk, Specjalista ds. Planowania Produkcji

Związana z firmą od jej pierwszych dni, Karina jest jedną z niewielu osób znających cały proces produkcyjny Saxdora od podszewki. Jej praktyczne podejście do pracy ma kluczowe znaczenie w rozwiązywaniu wielu problemów związanych z wykonaniem planu produkcyjnego.

Karina Aleszczyk, Specjalista ds. planowania produkcji 


---

Co sprawiło, że powiedziałaś „tak” Saxdorowi?


Po przeprowadzce z Krakowa do Ełku zainteresowałam się branżą szkutniczą. Jako osoba, która lubi uczyć się nowych rzeczy i nie boi się wyzwań, byłam podekscytowana perspektywą pracy w nowym środowisku, a Saxdor oferował mi rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty.


Co jest ulubioną częścią Twojej pracy?


Podoba mi się przedstawianie kompleksowych informacji w prosty sposób i wyjaśnianie skomplikowanych procesów tak, aby były jasne dla wszystkich. Gdybym miała wybrać tylko jeden aspekt to zdecydowanie jest nim praca z ludźmi. Bez niej nigdy nie byłbym w stanie zobaczyć rzeczy z innej perspektywy, a maile i telefony nigdy nie zastąpią mi bezpośredniego kontaktu. Takie praktyczne podejście to jedyny sposób na uzyskanie cennych informacji w zakresie produkcji.


Odkąd zaczęłaś pracę w Saxdor, co jest dla ciebie największym wyzwaniem?


Ilość informacji do przetworzenia w celu zapewnienia realizacji planu produkcyjnego bywa  przytłaczająca. Oprócz tego, przerwy w łańcuchu dostaw spowodowały, że nie tylko ja, ale cała załoga musi wykazywać się dużą elastycznością i zrozumieniem poszczególnych etapów produkcji. W takich warunkach nie jest łatwo z motywacją, ale staramy się sobie nawzajem pomagać.

489_ELK_WIZ2_211123.png
bottom of page